Logistiek en administratie

Je bent een partnerschap met WebEdu aangegaan. Wij produceren jouw lesmateriaal op papier of digitaal of allebei. En dan? Hoe vinden bestellingen plaats? Hoe krijg je alles zo snel mogelijk op de goede plek? En hoe zit het met de administratieve en financiële afhandeling?

Het antwoord daarop is drie keer hetzelfde: volautomatisch.
Alle bestellingen via de webshop worden geregistreerd in ons systeem. Een overdracht naar de productie gebeurt met één druk op de knop. De facturatie vindt vanuit hetzelfde systeem plaats. En een overzicht van aantallen bestellingen, aantallen klanten, aantallen inkomsten? Dat krijg je realtime.
Je bent van harte welkom voor een kijkje in dat systeem: hiervoor kunt je contact met ons opnemen.

NOT 2025

Van 21 t/m 25 januari 2025 staan wij op de NOT 2025: hét event voor de onderwijs- en kinderopvangsector. Kom je ook ? Meld je nu gratis aan via deze link!